260.1 Програма підвищення кваліфікації "Соціальна робота: шлях до професійності" (фаховий рівень)


06/05/2021 16:00 - 11/05/2021 10:00

260.1 Програма підвищення кваліфікації "Соціальна робота: шлях до професійності" (фаховий рівень)

Що ми розуміємо під фаховим рівнем соціальної роботи 

Це професійний рівень, що зорієнтований на соціальну роботу з різними категоріями клієнтів, отримувачами або потенційними отримувачами соціальних послуг; пропрацювання механізмів надання соціальних послуг відповідно до чинного законодавства надавачами, що працюють у соціальній сфері; формування навичок застосування дієвих інструментів та методів роботи фахівця в процесі планування та реалізації інтервенції; напрацювання професійного портфоліо при опрацюванні типових кейсів з практики соціальної роботи; ознайомлення з методикою ведення професійної документації. Ми чекаємо фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, які хочуть поглибити свої знання та підсилити свої навички у конкретному напрямку соціальної роботи.

На цьому рівні ми пропонуємо комплекс із 3 модулів:

Модуль 3. Супровід під час інклюзивного навчання

  • 6, 7, 8 травня 2021 р.
  • Цей модуль буде цікавим як соціальним працівникам, так і соціальним педагогам, асистентам вчителів, що втілюють інклюзивне навчання. Поговоримо про моделі інклюзивної освіти та стратегії вирішення поведінкових проблем дітей з ООП, а також про різницю між соціальною та освітньою послугою супроводу під час інклюзивного навчання.

Модуль 2. Догляд та виховання дітей в умовах наближених до сімейних

  • 13, 14, 15 травня 2021 р.
  • Основні аспекти надання послуги догляду та виховання. Що таке альтернативні форми виховання, а також контекст роботи ФСР-а із усиновителями (потреби і труднощі прийомних сімей, ДБСТ, налагодження контакту з дитиною, попередження емоційного вигорання). Робота над кейсами з тренерами-практиками.

Модуль 1. Ведення випадку (соціальний супровід) уже відбувся

  • 8, 9, 10 квітня 2021 р.
  • Ведення випадку, кейс-менеджмент і соціальний супровід: основні підходи до розуміння. Ведення випадку як алгоритм діяльності, базова технологія, модель чи метод соціальної роботи в громаді? Форми обліку осіб/сімей в СЖО тощо. Вас чекає багато практичних прикладів, реальних кейсів та “живі книги” у всі дні модуля.

Вартість одного модуля - 1000 грн.

Ви можете обрати один, два або три модулі одночасно. При оплаті просто виберіть потрібну кількість квитків. У призначенні платежу вказуйте назву курсу та хто оплачує.

Реєстрація обов'язковаhttps://forms.gle/R5kt9P2ohuc7NRen8

Формат навчання: онлайн


Детальніше про всю програму та рівні на сайті.

Якщо виникають питання, пишіть нам на Social Hub або керівниці програми Nataliia Nazar.


Контакти організатора

Телефон: +38 (067) 192-61-10

Ел. пошта: nazarnataliia@ucu.edu.ua