«UCU EVENTS» — сайт сучасних знань. 


УКУ є навчальним закладом та відкритою академічною спільнотою, яка опирається на приватні внески від широкого кола зацікавлених сторін у всьому світі, щоб підтримати свою місію щодо формування майбутніх лідерів України.

УКУ сприяє університетській автономії за прикладом відкритого, відповідального, прозорого та гостинного недержавного університету з широким колом місцевих, національних та міжнародних учасників.

УКУ має велику кількість факультетів та шкіл, які відповідають потребам сучасної України. Наші програми включають бакалаврські програми з інформатики, соціології та психології; Магістерські програми в галузі журналістики, бізнесу, інновацій та підприємництва, державного управління та управління інформаційними технологіями; а також сертифікаційні програми з біоетики, єврейських студій, менеджменту неприбутковими організаціями, медичної, психологічної та соціальної допомоги людям з особливими потребами, політичних досліджень та жіночих досліджень.

З метою залучення ще більшого числа учасників, які є носіями унікальних знань у різних сферах життя і бажають ними ділитись зі всіма охочими було створено особливий в свому роді онлайн майданчик «UCU EVENTS»

UCU EVENTS - це платформа для обміну знаннями. Ми створюємо середовище для тих, хто шукає знання і хоче ними ділитися.

UCU EVENTS об'єднує людей і інституції за допомогою освітніх подій. Організатори щодня додають інформацію про свої лекції, конференції, майстер-класи, курси і тренінги які охоплюють усі області знань.

Ми хочемо, щоб у людини була можливість вибудовувати свою освітню траєкторію, засновану на потребах, цікавості і бажанні дізнатися щось нове. Ми створюємо середовище, де кожен може навчити і навчитися, і місце, де думати можна і потрібно.

Зараз UCU EVENTS допомагає створювати онлайн-спільноти навколо надихаючих ідей, а талантам дозволяє знаходити можливості для самореалізації - тим самим розвиваючи здібності усіх учасників цьго процесу.