260.1 Програма підвищення кваліфікації "Соціальна робота: шлях до професійності" (базовий рівень)


11/03/2021 23:59 - 13/03/2021 15:30

260.1 Програма підвищення кваліфікації "Соціальна робота: шлях до професійності" (базовий рівень)

Що ми маємо на увазі під базовим рівнем соціальної роботи

Тут навчатимуть азів соціальної роботи в контексті сучасних підходів до її організації. Хочете дізнатися про основні поняття, ролі, функції соціального працівника, етичні принципи, норми його діяльності, ознайомитися з переліком соціальних послуг, що пропонують для соціального захисту населення, освоїти навички налагодження взаємодії та комунікації – тоді цей рівень для вас. Цей рівень також для вас, якщо ви давно “в професії”, хочете освіжити свої знання і навички, бути в курсі подій, цікавитися сучасними трендами, тенденціями, що мають місце в соціальній роботі, любите йти в ногу з часом та реагувати на виклики сьогодення. Цей рівень для вас, якщо ви тільки плануєте присвятити своє життя служінню, вирішенню соціальних проблем, покращенню умов життєіснування громадян нашої країни та свого населеного пункту.

Тож якщо ви готові бути фахівцем з соціальної роботи, або вже ним є, але бажаєте вдосконалюватися і професійно розвиватися – ВАМ ДО НАС!

На цьому рівні ми пропонуємо курс «Соціальна робота в сучасному світі», що складається з 3 модулів:

Модуль 1. Соціальна робота: ЩО?

  • 11, 12, 13 лютого 2021 р.
  • Що таке соціальна робота і чому вона потрібна? Які тренди на сьогодні існують, які виклики в соціальній роботі? Система соціального захисту, соціальні послуги (оглядово), нормативно-правові документи.

Модуль 2. Соціальна робота: ХТО, для КОГО і ДЕ?

  • 25, 26, 27 лютого 2021 р.
  • Ролі, функції та компетенції соціального працівника. Клієнти соціальної роботи (вразливі групи). Громадські організації, комунальні та державні заклади.

Модуль 3. Соціальна робота: ЯК?

  • 11, 12, 13 березня 2021 р.
  • Етичні стандарти в соціальній роботі. Міжнародні та вітчизняні документи, що регламентують діяльність у соціальній роботі. Етичні дилеми та етичні рішення. Професійні стосунки, спілкування та професійна взаємодія.

Вартість одного модуля - 1000 грн.

Ви можете обрати один, два або три модулі одночасно. При оплаті просто виберіть потрібну кількість квитків. У призначенні платежу вказуйте назву курсу та хто оплачує.

Реєстрація обов'язковаhttps://forms.gle/KJEHXRS56UFPfK4m6

Формат навчання: онлайн

Важливо! Курс базового рівня також є підготовчим курсом для вступу на нашу магістерську програму “Технології та інновації в соціальній роботі”. Якщо ви відчуваєте потребу ширше вивчати соціальну роботу та отримати відповідну освіту, то пройшовши базовий рівень повністю, Ви отримуєте шанс підготуватися до блискучого вступу на магістратуру з соціальної роботи УКУ!


Детальніше про всю програму та рівні на сайті.

Якщо виникають питання, пишіть нам на Social Hub або керівниці програми Nataliia Nazar.

 


Контакти організатора

Телефон: +38 (067) 192-61-10

Ел. пошта: nazarnataliia@ucu.edu.ua