721 Зимова дизайн школа


15/01/2021 09:00 - 14/02/2021 16:00

721 Зимова дизайн школа

Запрошуємо дизайнерів-початківців на зимову школу з дизайну в УКУ. Навчання на школі – це найкращий варіант для тих, хто вже працює в напрямку дизайну та планує покращувати свої знання та навички у різноматнітних напрямках. Ми зібрали на школі неймовірних та досвідчених викладачів, які протягом 5 тижнів будуть допомагати вам розвиватись у професійному плані.

Переваги навчання:

  • Незліченна кількість практичних завдань на кожному модулі. Ці практичні завдання одразу підкріплюються реалізацією у реальні проекти.
  • Вирішення реальних кейсів (проектів), які можна використати у своєму портфоліо. До того ж, кожен кейс має свого замовника, з яким потрібно буде спілкуватись 🙂
  • Навчання відбувається у зручний час (п’ятниця, субота, неділя). Таким чином, ви проводите свої вихідні максимально продуктивно, корисно та цікаво. Адже протягом усього навчання вас будуть супроводжувати не тільки викладачі чи команда APPS UCU, а неймовірні колеги-дизайнери, які готові підтримати, порадити чи просто поговорити про наболіле 🙂
  • На школі ми будемо будувати ком’юніті людей, які об’єднані любов’ю до дизайну. Ми будемо обмінюватись своїм досвідом під час неформальних зустрічей, відвідувати мітапи, грати в ігри, відвідувати тренінги з софт скілів і, звичайно, збиратись на здибанки у центрі.
  • Школа об’єднує неймовірних викладачів, які будуть ділитись з вами своїми знаннями, надавати фідбек та радити вам ваші зони для покращення.

 

Повний опис про подію за посиланням.


Контакти організатора

Телефон: +38 (063) 076-12-35

Ел. пошта: paranyak@ucu.edu.ua