Курс лекцій "User Experience Design and Markup Basics Course"


20/01/2020 09:00 - 24/01/2020 16:00

Курс лекцій "User Experience Design and Markup Basics Course"

Факультет прикладних наук УКУ спільно з Olena Shpilevska організовує зимовий інтенсивний курс "User Experience Design and Markup Basics" ("Основи проектування користувацького досвіду та верстки") ❤️

Яка програма курсу?
5 насичених днів редизайну існуючого продукту. Будемо брифувати, збирати дані, аналізувати конкурентів, формувати портрети представників цільової аудиторії, складати репорти, розробляти постваєрфрейми, ваєрфрейми та прототипи, тестувати та верстати.
30% теорії, 70% практики, 100% командної роботи, домашки 🥳

Однозначно буде і весело, і корисно.

Для кого курс?
Звичайно, цей курс розрахований на студентів 3 курсу APPS UCU, але за щорічними проханнями ми надаємо кілька місць для зовнішніх гостей. Думаємо, що він буде корисним UX та UI дизайнерам, бізнес-аналітикам, Frontend-розробникам та зацікавленим у цих сферах. Рівень курсу: beginners.

Хто викладатиме курсу?
Олена Шпілевська - User Experience Designer, яка за 8 років у ІТ пройшла шлях від верстальника до спеціаліста, який не просто знає, що інтерфейс має бути зручним та простим, але ще й вміє розроблений дизайн закодити.
Під час цього курсу Олена спробує донести яким чином дизайн користувацького досвіду залежить від верстки і як розуміння процесу розробки впливає на бачення і дизайн майбутнього продукту.
Протягом курсу Олену супроводжуватиме її незмінна помічниця у дизайні Olena Skibinska - UX designer та випускниця Факультет прикладних наук УКУ / APPS UCU.


Контакти організатора

Телефон: +38 (063) 076-12-35

Ел. пошта: paranyak@ucu.edu.ua