441.14_Психологія для життя
08/11/2023 18:00 - 04/06/2024 21:00

Продано 3
Залишилось 37 місць
КУРС «ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ЖИТТЯ»
Практичні психологічні знання – корисний інструмент у різних сферах та стосунках:
- вихованні дітей,
- спілкуванні з колегами,
- у подружніх стосунках,
- у праці (особливо, якщо це стосується відносин «людина-людина»),
- ефективній самоорганізації часу,
- постановці життєвих цілей та багатьох інших).
Психологічні знання та навики потрібні просто у нашій життєвій подорожі на усіх її вікових етапах – вирішенні міжособистісних конфліктів у родині, пережиті втрати, підтримці близької людини, що переживає депресію і т.п. Розуміння людської душі – складова «життєвої мудрості».
ОСОБЛИВІСТЬ ПРОЕКТУ
НАВЧАННЯ просте, зрозуміле, практично орієнтоване, позбавлене «сухої теорії» чи вузькоспеціалізованих аспектів психології.
МЕТА: розвиток здатності глибше бачити та розуміти людську особистість, її розвиток, творчий потенціал та можливі недуги, а також людські стосунки в усіх їхніх формах від батьківсько-дитячих до складних вимірів суспільно-соціальних взаємодій.
ВИКЛАД ПРЕДМЕТІВ у контексті сучасних, науково-обґрунтованих психологічних теорій, чітке розмежовування психологічних знань від поширених міфів, теорій, які є радше гіпотезами, що не мають наукового підтвердження.
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ПРОЕКТ
Для всіх! охочих збагатити своє життя психологічними знаннями та навиками. Проект особливо корисний фахівцям, які працюють у сфері «людина-людина» (HR-івці, соціальні працівники, педагоги, медики, працівники медико-реабілітаційних центрів, вчителі, керівники підліткових клубів, організацій та гуртків, священики, особи богопосвяченого життя). Втім, обмежень щодо професії та освіти немає – подати заявку на навчання може будь-яка повнолітня особа із завершеною середньою освітою.
ЗМІСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
1. Психологія «життєвої подорожі» (основи розуміння особистості людини, її формування, розвитку впродовж основних етапів життєвого циклу; розуміння завдань власного особистісного розвитку та розвитку навиків його плекання; висвітлення зв’язку особистісного розвитку людини з іншими сферами життя – духовністю, моральними цінностями, соціально-історичними процесами, національною ментальністю).
2. Психологія спілкування та людських стосунків (практичний тренінг основ спілкування: невербальне спілкування, уміння слухати, будувати стосунки, розуміти складнощі та «нюанси» світу стосунків, з’ясовувати конфлікти, відстоювати власні потреби, працювати із «розривами стосунків», прощенням і т.п.)
3. Психологія сімейного життя (розуміння важливості сім’ї, тих різних ролей, що ми маємо їх у родині, розвиток прикладних навичок того, як «будувати сім’ю», плекати подружні стосунки, виховувати дітей і т.п.)
4. Основи психічного здоров’я (розуміння того, що є необхідним для підтримки психічного здоров’я людини; найпоширеніші порушення у сфері психічного здоров’я та методи допомоги; методи само- та взаємодопомоги; вивчення окремих елементів різних видів психотерапії, які можуть бути корисними кожній людині як техніки само-/взаємодопомоги у щоденному житті).
5. Психологія творчості (максимально практично орієнтований цикл дисциплін, націлений на розкриття і втілення власного творчого потенціалу учасників навчальної програми завдяки застосуванню різних форм творчих методів терапій (драми, танцю, казки, малюнку і т.д.).
6. Психологія професійної самореалізації (постановка та досягнення життєвих цілей у сфері професійного розвитку та самореалізації, основи ефективного використання часу, «психологія фінансів», подолання проблем, пов’язаних із невпевненістю у власних силах, навички роботи у команді, розвиток творчої співпраці).
МЕТОДОЛОГІЯ ВИКЛАДАННЯ
Навчальна програма максимально орієнтована на активну участь учасників, використання практичних вправ та «експериментів», творчих завдань, практичне застосування здобутих знань та навичок у щоденному житті.
ВИКЛАДАЧІ
Професійна, творча команда практикуючих психологів, психотерапевтів, психіатрів, які мають багатий професійний та життєвий досвід, пов’язаний із тією галуззю психологічного консультування, психотерапії.
РОЗКЛАД
Навчання триває три семестри по 10 тижнів, один раз на тиждень у вечірній час (вівторок, 18.00 – 21.00)
Загальний обсяг програми – 120 академічних годин.
ФОРМАТ: ОНЛАЙН
ПОЧАТОК НАВЧАННЯ: 08 листопада 2022 року.
ЗАВЕРШЕННЯ: червень 2023 року.
РЕЄСТРАЦІЯ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwZmQhu-HLAYk-FnIs3EA9Ll1qtgVN4xBxrsRNj0ZMnMlvHw/viewform
за тел.: +38 093 825 41 35;
ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТРИВАЄ!
ВАРТІСТЬ 30 занять (по 3 год. кожне) -
18 000 грн.
Оплата можлива частинами
СЕРТИФІКАТ
Після закінчення навчання видається сертифікат із зазначенням кількості теоретичних та практичних годин програми.
Контакти організатора
Телефон: +38 (093) 825-41-35
Ел. пошта: luchko@ucu.edu.ua