Курс семінарів "Психологія для життя"


29/10/2019 18:00 - 10/06/2020 18:00

Курс семінарів "Психологія для життя"

Продано 29


Залишилось 21 місць

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ПРОЕКТ
Для всіх! охочих збагатити своє життя психологічними знаннями та навиками. Проект особливо корисний фахівцям, які працюють у сфері «людина-людина» (HR-івці, соціальні працівники, педагоги, медики, працівники медико-реабілітаційних центрів, вчителі, керівники підліткових клубів, організацій та гуртків, священики, особи богопосвяченого життя). Втім, обмежень щодо професії та освіти немає – подати заявку на навчання може будь-яка повнолітня особа із завершеною середньою освітою.

ЗМІСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
1. Психологія «життєвої подорожі» (основи розуміння особистості людини, її формування, розвитку впродовж основних етапів життєвого циклу; розуміння завдань власного особистісного розвитку та розвитку навиків його плекання; висвітлення зв’язку особистісного розвитку людини з іншими сферами життя – духовністю, моральними цінностями, соціально-історичними процесами, національною ментальністю).

2. Психологія спілкування та людських стосунків (практичний тренінг основ спілкування: невербальне спілкування, уміння слухати, будувати стосунки, розуміти складнощі та «нюанси» світу стосунків, з’ясовувати конфлікти, відстоювати власні потреби, працювати із «розривами стосунків», прощенням і т.п.)

3. Психологія сімейного життя (розуміння важливості сім’ї, тих різних ролей, що ми маємо їх у родині, розвиток прикладних навичок того, як «будувати сім’ю», плекати подружні стосунки, виховувати дітей і т.п.)

4. Основи психічного здоров’я (розуміння того, що є необхідним для підтримки психічного здоров’я людини; найпоширеніші порушення у сфері психічного здоров’я та методи допомоги; методи само- та взаємодопомоги; вивчення окремих елементів різних видів психотерапії, які можуть бути корисними кожній людині як техніки само-/взаємодопомоги у щоденному житті).

5. Психологія творчості (максимально практично орієнтований цикл дисциплін, націлений на розкриття і втілення власного творчого потенціалу учасників навчальної програми завдяки застосуванню різних форм творчих методів терапій (драми, танцю, казки, малюнку і т.д.).

6. Психологія професійної самореалізації (постановка та досягнення життєвих цілей у сфері професійного розвитку та самореалізації, основи ефективного використання часу, «психологія фінансів», подолання проблем, пов’язаних із невпевненістю у власних силах, навички роботи у команді, розвиток творчої співпраці).


МЕТОДОЛОГІЯ ВИКЛАДАННЯ
Навчальна програма максимально орієнтована на активну участь учасників, використання практичних вправ та «експериментів», творчих завдань, практичне застосування здобутих знань та навичок у щоденному житті.

ВИКЛАДАЧІ
Професійна, творча команда практикуючих психологів, психотерапевтів, психіатрів, які мають багатий професійний та життєвий досвід, пов’язаний із тією галуззю психологічного консультування, психотерапії.

РОЗКЛАД
Навчання триває три семестри по 10 тижнів, один раз на тиждень у вечірній час (вівторок, 18.00 – 21.00)
Загальний обсяг програми – 120 академічних годин.

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ: 29 жовтня 2019 року.
ЗАВЕРШЕННЯ: червень 2020 року.

РЕЄСТРАЦІЯ
за тел.: +38 093 825 41 35;

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТРИВАЄ!

Набір студентів здійснюється на конкурсній основі за результатами співбесіди.
Час і місце проведення співбесід уточнюють індивідуально.

ВАРТІСТЬ 30 занять (по 3 год. кожне) -
10 000 грн.


СЕРТИФІКАТ
Після закінчення навчання видається сертифікат із зазначенням кількості теоретичних та практичних годин програми.


Контакти організатора

Телефон: +38 (099) 307-48-56

Ел. пошта: luchko@ucu.edu.ua