Школа "Академія Artes Liberales"


06/02/2020 00:00 - 09/04/2020 00:00

Школа "Академія Artes Liberales"

УВАГА!

У ЗВ"ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ, ЗАНЯТТЯ, ЗАПЛАНОВАНІ НА 12 БЕРЕЗНЯ - 9 КВІТНЯ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ НА ПЕРІОД 30 КВІТНЯ - 28 ТРАВНЯ!

Гуманітарний факультет Українського Католицького університету запрошує учнів 9-11 класів взяти участь у традиційному проєкті Академія Artes Liberales. Академія дає старшокласникам Львова нагоду розвинути навички навчання та наукової праці в університетському середовищі, готує їх до вищих студій, допомагає знайти і конкретизувати власні інтереси у сфері гуманітаристики та в перспективі стати успішними студентами. Учасники вчаться аналізувати тексти, відео, твори мистецтва, дізнаються про найновіші напрями досліджень у сфері історії, культурології, філології, мають змогу відвідувати семінари і відкриті лекції в Українському католицькому університеті, а також стають учасниками Англомовного клубу.

Кожна зустріч складається із тематичної лекції  та практичного заняття з методології навчання і наукової праці. Тематичні лекції відображають сфери інтересів викладачів Гуманітарного факультету і стосуються найрізноманітніших тем – від історичних сюжетів у сучасник комп’ютерних іграх до застосування штучного інтелекту у науці та мистецтві, від ранньомодерного Львова до сучасної Британії. На заняттях з методології навчання учні дізнаються про типи наукових праць, засвоюють правила коректного цитування і посилання на джерела, вчаться уникати плагіату. Важливою частиною цього блоку є заняття з риторики і публічного виступу. Також учні зможуть засвоїти важливі для вступників навички: написання мотиваційного листа та підготовка до співбесіди.

Тривалість програми Академія Artes Liberales -  10 тижнів (з 6 лютого по 9 квітня 2020 року).

Учасники сплачують організаційні внески у розмірі 200 грн/тиждень або 1600 за повний курс.

Лекції відбуваються щочетверга з 17 до 18.45, зустрічі Англомовного клубу – кожної другої середи о 17 год

Адреса:  Львів, вул. Козельницька 2а (Академічний корпус Українського католицького університету), авд. 405.

Додаткову інформацію та форму для попередньої реєстрації можна знайти на сайті Гуманітарного факультету: https://humaniora.ucu.edu.ua/


Контакти організатора

Телефон: +38 (050) 431-04-58

Ел. пошта: nkoval@ucu.edu.ua